Її мета — посилити вплив на владу міста, оскільки молодь не задоволена молодіжною політикою Ужгорода. Зокрема між владою та молоддю немає зв’язку, молодь не має впливу на прийняття рішень, виконання яких стосуються інтересів молодих людей. Бюджетні кошти, спрямовані на реалізацію молодіжних програм, як правило, витрачаються на заходи, що лише частково відповідають потребам молоді. Про це ЗІКу 3 квітня повідомили в прес-службі «Коаліції 5».
Вихід з проблеми учасники союзу вбачають у впровадженні нової моделі муніципальної молодіжної політики, що має три стратегічних складові: молодіжний парламент, громадську просвіту та фонд розвитку громади.
Молодіжний парламент дозволить молоді брати безпосередню участь у вирішенні проблем, спрямованих на покращення соціального стану як молоді, так і громади міста в цілому, через вироблення рекомендацій для посадових осіб, зазначила прес-служба.
Вже незабаром «Коаліція 5» винесе свої напрацювання на обговорення загалу та міською владою.. Долучитися до роботи «Коаліції 5» можуть інші молодіжні організації, що готові взяти активну участь у формуванні нової молодіжної політики міста.
ЗІК
03 квітня 2007р.
Теги: